• 2 września 2024 r. – g. 10.00 - uroczystość w sali gimnastycznej

1. Szkoły młodzieżowe – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych:

a) Klasy III i IV Technikum i III LO godzina: 9.00

2. Klasy II i IV Liceum i I,II i V Technikum oraz BS godzina: 11.00

• Informacja o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i egzaminy zawodowe w sesji LATO 2024

• Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że nie wcześniej niż od dnia 30 sierpnia 2024 r. od godz. 10:00 będą dostępne w formie elektronicznej informacje o wynikach dla zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie i egzaminy zawodowe w sesji LATO 2024.

Informacje będą dostępne dla zdających posiadających macierzystą szkołę/ośrodek: Dostęp do wyników (login i hasło/kod aktywacyjny) można uzyskać: Świadectwa, certyfikaty, dyplomy, suplementy oraz informacje o wynikach w formie dokumentów zostaną przekazane zdającym w terminie ustalonym przez dyrektorów szkół - najwcześniej 9 września 2024 r.

• dla przystępujących do egzaminu w kwalifikacjach jednoliterowych - od dyrektora szkoły lub ośrodka prowadzącego KKZ - dla zdających, którzy składali deklaracje w szkołach macierzystych lub w ośrodkach,
            • dla przystępujących do egzaminu w kwalifikacjach dwuliterowych i trzyliterowych - od dyrektora szkoły lub ośrodka prowadzącego KKZ - dla zdających, którzy składali deklaracje w szkołach macierzystych lub w ośrodkach.Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że nie udostępnia loginów i haseł zdającym posiadającym szkołę macierzystą. Zdający, którzy otrzymali login i hasło do sprawdzenia wyników od Dyrektora szkoły, w przypadku błędnego hasła/loginu muszą kontaktować się ze szkołą.
            • Informacje będą dostępne dla zdających skierowanych przez OKE na egzamin do szkoły/ośrodka: Świadectwa, certyfikaty, dyplomy, suplementy oraz informacje o wynikach w formie dokumentów zostaną przesłane zdającym skierowanym na egzamin przez OKE w terminie do 9 września 2024 r.
            • dla przystępujących do egzaminu w kwalifikacjach dwuliterowych i trzyliterowych - pod adresem https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl - zdający otrzymają w terminie do 28 sierpnia br. kod aktywacyjny e-mailem, jeżeli adres poczty elektronicznej został podany w deklaracji.

W razie jakichkolwiek problemów z uzyskaniem wyniku prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

• Egzaminy poprawkowe

• Przypominamy, że w ostatnim tygodniu wakacji egzaminy poprawkowe będą przeprowadzone według następującego harmonogramu:

PONIEDZIAŁEK, 26 sierpniamatematyka, język angielski, język angielski rozszerzony, historia, chemia

WTOREK, 27 sierpniabiznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości, język polski, język polski rozszerzony

Wszystkie egzaminy zaczynają się o godz. 9.00.

Wykaz sal wraz z imiennymi listami uczniów na poszczególne egzaminy wywieszony jest w gablocie na I piętrze szkoły.

Egzamin składa się z części pisemnej i ustnej.